Littelfuse Inc.
제품 번호:
TMOV14RP550EL2T7
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERM PROTECT VARISTOR 14MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.432
$2.432
10
$2.1888
$21.888
25
$2.06454
$51.6135
100
$1.75902
$175.902
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 819 V |
| Capacitance @ Frequency | 180 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 910 V |
| Varistor Voltage (Max) | 1.001 kV |
| Series | TMOV® |
| Energy | 190J |
| Package / Case | Disc 14mm |
| Maximum AC Volts | 550 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | Thermally Protected |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 715 V |
| Current - Surge | 6 kA |