Littelfuse Inc.
제품 번호:
TMOV25SP625M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 1KV 20KA SQUARE 25MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.4695
$6.4695
10
$5.84155
$58.4155
25
$5.56966
$139.2415
100
$4.835975
$483.5975
250
$4.618596
$1154.649
500
$4.211084
$2105.542
1000
$3.667712
$3667.712
2500
$3.531872
$8829.68
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 900 V |
| Capacitance @ Frequency | 550 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 1 kV |
| Varistor Voltage (Max) | 1.1 kV |
| Series | TMOV® 25S |
| Energy | 600J |
| Package / Case | Square 25mm, 3 Lead |
| Maximum AC Volts | 625 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | Thermally Protected |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 825 V |
| Current - Surge | 20 kA |