Texas Instruments
제품 번호:
TMS320DM642AZNZ7
제조업체:
패키지:
548-FCBGA (27x27)
배치:
-
설명:
IC FIXED-POINT DSP 548-FCBGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$98.325
$98.325
10
$93.2463
$932.463
40
$90.709088
$3628.36352
80
$84.365824
$6749.26592
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 90°C (TC) |
| Non-Volatile Memory | External |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 548-FCBGA (27x27) |
| Clock Rate | 720MHz |
| Series | TMS320DM64x, DaVinci™ |
| Type | Fixed Point |
| Package / Case | 548-BBGA, FCBGA |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Core | 1.40V |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tray |
| Interface | Host Interface, I²C, McASP, McBSP, PCI |
| Base Product Number | TMS320 |
| On-Chip RAM | 160kB |