Texas Instruments
제품 번호:
TMX320C6748ZCE
제조업체:
패키지:
361-NFBGA (13x13)
배치:
-
설명:
IC DSP FLOATING POINT 361NFBGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.79
$26.79
10
$22.7639
$227.639
25
$21.36322
$534.0805
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 90°C (TJ) |
| Non-Volatile Memory | External |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 361-NFBGA (13x13) |
| Clock Rate | 300MHz |
| Series | TMS320C674x |
| Type | Fixed/Floating Point |
| Package / Case | 361-LFBGA |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Core | 1.20V |
| Voltage - I/O | 1.8V, 3.3V |
| Package | Tray |
| Interface | Ethernet, Host Interface, I²C, McASP, McBSP, MMC, SPI, UART, USB |
| Base Product Number | TMX320 |
| On-Chip RAM | 448kB |