TNPU060363K4AZEN00
Vishay Dale
제품 번호:
TNPU060363K4AZEN00
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
0603
설명:
RES SMD 63.4K OHM 1/10W 0603
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 63.4 kOhms
Series TNPU e3
Power (Watts) 0.1W, 1/10W