Vishay Dale
제품 번호:
TNPV1210560KBYEN
제조업체:
패키지:
1210
배치:
-
설명:
RES SMD 560K OHM 0.1% 1/3W 1210
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.598
$4.598
10
$4.1572
$41.572
100
$3.096145
$309.6145
500
$2.432665
$1216.3325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Thin Film |
| Height - Seated (Max) | 0.030" (0.75mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | ±10ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1210 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 560 kOhms |
| Series | TNPV |
| Power (Watts) | 0.333W, 1/3W |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Mfr | Vishay Dale |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Voltage, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |