TNPW0603330KBYEN
Vishay Dale
제품 번호:
TNPW0603330KBYEN
패키지:
0603
설명:
RES 330K OHM 0.1% 1/10W 0603
재고 : 639
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.1W, 1/10W