TNPW0805100RBXEN
Vishay Dale
제품 번호:
TNPW0805100RBXEN
패키지:
0805
설명:
RES 100 OHM 0.1% 1/8W 0805
재고 : 1001
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 Ohms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.125W, 1/8W