TNPW120611K0FHEA
Vishay Dale
제품 번호:
TNPW120611K0FHEA
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
1206
설명:
RES 11K OHM 1% 1/4W 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 11 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.25W, 1/4W