Amphenol Anytek
제품 번호:
TO0201520000G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLK 2POS SIDE ENTRY 5MM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.817
$0.817
10
$0.5092
$5.092
25
$0.43548
$10.887
50
$0.3914
$19.57
100
$0.383325
$38.3325
250
$0.32623
$81.5575
500
$0.309928
$154.964
1000
$0.277296
$277.296
5000
$0.216942
$1084.71
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screw - Rising Cage Clamp |
| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Screw Thread | M3 |
| Contact Material - Plating | - |
| Positions Per Level | 2 |
| Screw Material - Plating | Steel - Zinc Plated |
| Torque - Screw | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-26 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | TO |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Clamp Material - Plating | Brass - Nickel Plated |
| Features | Interlocking (Side) |
| Package | Bulk |
| Current | 10 A |
| Base Product Number | TO |