UMW
제품 번호:
TP4054
제조업체:
패키지:
SOT-23-5L
배치:
-
설명:
SOT-23-5L BATTERY MANAGEMENT ICS
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 500mA |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5L |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply (Max) | 6.5V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion |
| Mfr | UMW |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | Current, Timer, Voltage |
| Interface | USB |