Texas Instruments
제품 번호:
TPA0132PWPG4
제조업체:
패키지:
24-HTSSOP
배치:
-
설명:
IC AMP AUDIO PWR 2.8W AB 24TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
84
$3.4295
$288.078
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Output Type | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Max Output Power x Channels @ Load | 2.8W x 2 @ 3Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-HTSSOP |
| Series | - |
| Type | Class AB |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Depop, Differential Inputs, Input Multiplexer, Shutdown, Volume Control |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TPA013 |