Texas Instruments
제품 번호:
TPA311D
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC AMP CLASS AB MONO 700MW 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.387
$1.387
10
$1.2388
$12.388
25
$1.17572
$29.393
100
$0.96577
$96.577
250
$0.902804
$225.701
500
$0.79781
$398.905
1000
$0.62985
$629.85
2500
$0.58786
$1469.65
5000
$0.558467
$2792.335
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 700mW x 1 @ 8Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Class AB |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TPA311 |