Traco Power
제품 번호:
TPI 150-112A-J
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC CONVERTER 12V 150W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$80.997
$80.997
10
$76.0152
$760.152
25
$73.52278
$1838.0695
50
$71.03055
$3551.5275
100
$68.53832
$6853.832
250
$59.223
$14805.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 91% |
| Mfr | Traco Power |
| Features | Adjustable Output, PFC, Universal Input |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | CB, CE, cURus |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.00" L x 2.00" W x 1.16" H (101.6mm x 50.8mm x 29.5mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 12.5 A |
| Series | TPI 150A (150W) |
| Power (Watts) | 150W |
| Type | Open Frame |
| Package | Box |
| Base Product Number | TPI 150 |