Tecate Group
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7575
$1.7575
10
$1.425
$14.25
50
$1.24355
$62.1775
100
$1.088035
$108.8035
500
$0.829008
$414.504
1000
$0.725382
$725.382
2500
$0.699476
$1748.69
5000
$0.673569
$3367.845
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 0.807" (20.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 140mOhm @ 1kHz |
| Series | TPLH-Radial 3V |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Tecate Group |
| Capacitance | 4 F |
| Package | Bulk |