Texas Instruments
제품 번호:
TPS2112PW
제조업체:
패키지:
8-TSSOP
배치:
-
설명:
IC OR CTRLR SRC SELECT 8TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.736
$2.736
10
$2.45765
$24.5765
25
$2.32294
$58.0735
100
$2.013335
$201.3335
250
$1.910032
$477.508
500
$1.713876
$856.938
1000
$1.445444
$1445.444
2500
$1.373168
$3432.92
5000
$1.321545
$6607.725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Handheld/Mobile Devices |
| Delay Time - ON | 500 µs |
| FET Type | N-Channel |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Current - Supply | 55 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 750mA |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Series | - |
| Type | Source Selector Switch |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.8V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Delay Time - OFF | 3 ms |
| Base Product Number | TPS2112 |