Texas Instruments
제품 번호:
TPS92622QDRRRQ1
제조업체:
패키지:
12-SON (3x3)
배치:
-
설명:
AUTOMOTIVE TWO-CHANNEL 40-V HIGH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.0805
$2.0805
10
$1.8696
$18.696
25
$1.76358
$44.0895
100
$1.502615
$150.2615
250
$1.410864
$352.716
500
$1.234506
$617.253
1000
$1.022874
$1022.874
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Voltage - Supply (Min) | 4.5V |
| Topology | Constant Current |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-SON (3x3) |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Type | Linear |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 40V |
| Voltage - Output | 0V ~ 40V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Frequency | - |
| Dimming | PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 150mA |