Eaton - Electronics Division
제품 번호:
TR/3216FF15-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BOARD MOUNT 15A 24VDC 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7885
$0.7885
5
$0.7676
$3.838
10
$0.74385
$7.4385
50
$0.62605
$31.3025
100
$0.519745
$51.9745
250
$0.472492
$118.123
500
$0.401622
$200.811
1000
$0.354369
$354.369
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 25.5 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0031 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cULus |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 150A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.90mm) |
| Product Status | Active |
| Series | Chip 3216FF |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |