/ AC DC Desktop, Wall Adapters / TR18RDM090-01G03 BK-BK VI
minImg
TR18RDM090-01G03 BK-BK VI
Cincon Electronics Co. LTD
제품 번호:
TR18RDM090-01G03 BK-BK VI
설명:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
재고 : 38
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Sold Separately)
Applications Household Appliances, Medical
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Approval Agency CE, cURus, FCC, PSE, TUV
Input Connector Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension 3.17" L x 1.69" W x 1.45" H (80.4mm x 43.0mm x 36.9mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series TR18RDM (18W)
Power (Watts) 18 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 28.35" (720mm)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Standard Number 60335-1; 60601-1
Voltage - Output 9V
Mfr Cincon Electronics Co. LTD
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC