Eaton - Electronics Division
제품 번호:
TR3-S505-V-15-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CERAMIC 15A 250VAC 5X20MM
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | S505 |
| Package / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |