Texas Instruments
제품 번호:
TRS232ID
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.463
$1.463
10
$1.31195
$13.1195
25
$1.23728
$30.932
100
$1.05431
$105.431
250
$0.989976
$247.494
500
$0.866229
$433.1145
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 120Kbps |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | TRS232 |