Texas Instruments
제품 번호:
TRSF3243EIPWR
제조업체:
패키지:
28-TSSOP
배치:
-
설명:
MULTICHANNEL RS-232 COMPATIBLE L
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.8025
$2.8025
10
$2.5156
$25.156
25
$2.3788
$59.47
100
$2.0615
$206.15
250
$1.955746
$488.9365
500
$1.754878
$877.439
1000
$1.480024
$1480.024
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 3/5 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Data Rate | 1Mbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS232 |