Panjit International Inc.
제품 번호:
TS1100S_R1_00001
패키지:
4-MicroDIP/SMD
배치:
-
설명:
TDI, SKY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5035
$0.5035
10
$0.4332
$4.332
100
$0.300865
$30.0865
500
$0.234897
$117.4485
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -50°C ~ 125°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 100 V |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-MicroDIP/SMD |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 100 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 700 mV @ 500 mA |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 1 A |
| Base Product Number | TS1100 |