STMicroelectronics
제품 번호:
TS3011IYQ3T
제조업체:
패키지:
8-DFN (2x2)
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 8DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.0495
$3.0495
10
$2.736
$27.36
25
$2.58628
$64.657
100
$2.24143
$224.143
250
$2.12648
$531.62
500
$1.908094
$954.047
1000
$1.61139
$1611.39
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 74dB CMRR |
| Propagation Delay (Max) | 12ns |
| Output Type | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 7mV @ 5V |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.2V ~ 5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 20pA @ 5V |
| Hysteresis | 2mV |
| Current - Quiescent (Max) | 910µA |
| Base Product Number | TS3011 |