Taiwan Semiconductor Corporation
제품 번호:
TS34119CS RLG
패키지:
8-SOP
배치:
-
설명:
IC AMP CLASS A MONO 250MW 8SOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.57855
$5.7855
25
$0.5434
$13.585
100
$0.44346
$44.346
250
$0.411882
$102.9705
500
$0.35055
$175.275
1000
$0.28043
$280.43
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 250mW x 1 @ 32Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Series | - |
| Type | Class A |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 16V |
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TS34119 |