Taiwan Semiconductor Corporation
제품 번호:
TS4148 RCG
패키지:
0603
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 75V 100MA 0603
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.18905
$1.8905
100
$0.092435
$9.2435
500
$0.077121
$38.5605
1000
$0.05358
$53.58
2000
$0.046446
$92.892
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Capacitance @ Vr, F | 4pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 75 V |
| Series | - |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 100 mA |
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 75 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 100mA |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | TS4148 |