Seiko Instruments
제품 번호:
TS920E-FL27E
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BATT LITH 1.5V 5.5MAH COIN 9.5MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.2015
$3.2015
10
$2.6486
$26.486
50
$2.33586
$116.793
100
$2.20533
$220.533
300
$2.048742
$614.6226
500
$1.944327
$972.1635
1000
$1.839941
$1839.941
2500
$1.748589
$4371.4725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Standard Charge Current | 5µA |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Discharge Rate | 5µA |
| Battery Cell Size | Coin, 9.5mm |
| Voltage - Rated | 1.5 V |
| Size / Dimension | 0.37" Dia x 0.08" H (9.5mm x 2.1mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.45 g |
| Series | TS920E |
| Capacity | 5.5mAh |
| Standard Charge Time | - |
| Battery Chemistry | Lithium |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | Seiko Instruments |
| Shelf Life | - |
| Package | Tray |