STMicroelectronics
제품 번호:
TSB582IYQ2T
제조업체:
패키지:
8-DFN (3x3)
배치:
-
설명:
200 MA OUTPUT CURRENT WITH THERM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.705
$3.705
10
$3.32595
$33.2595
25
$3.1445
$78.6125
100
$2.72517
$272.517
250
$2.585406
$646.3515
500
$2.319881
$1159.9405
1000
$1.977615
$1977.615
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3.1 MHz |
| Current - Supply | 2.5mA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 2 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 2.4 mV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 200 mA |