STMicroelectronics
제품 번호:
TSB624IPT
제조업체:
패키지:
14-TSSOP
배치:
-
설명:
LOW POWER, 1.7MHZ, RAIL-TO-RAIL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.881
$1.881
10
$1.69195
$16.9195
25
$1.59638
$39.9095
100
$1.360115
$136.0115
250
$1.277142
$319.2855
500
$1.117485
$558.7425
1000
$0.925918
$925.918
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.6V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.7 MHz |
| Current - Supply | 310µA (x4 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 300 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 600 mV |
| Series | TSB |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |