Thomas Research Products
제품 번호:
TSC-150S350DT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED POWER SUPPLY
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -35°C ~ 65°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Input (Max) | 528VAC |
| Topology | AC DC Converter |
| Size / Dimension | 7.40" L x 3.46" W x 1.50" H (188.0mm x 88.0mm x 38.0mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 3.5A |
| Ratings | IP67 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 249VAC |
| Series | TSC-150W |
| Power (Watts) | 150 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 89% |
| Voltage - Output | 21 ~ 43V |
| Mfr | Thomas Research Products |
| Features | OTP, OVP, SCP |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |