Sensata-Cynergy3
제품 번호:
TSF78Y100DN
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR LEVEL SWITCH SGL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$33.9245
$33.9245
10
$32.30285
$323.0285
50
$30.84403
$1542.2015
100
$29.933075
$2993.3075
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Voltage Rating | 120VDC, 240VAC |
| Output Type | Switch (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NC/NO |
| Mounting Type | Panel Mount, M16x2 Thread |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | 0.3149", 0.4641" (8mm, 20mm) |
| Series | TSF70 |
| Type | Liquid, Temperature |
| Minimum Liquid Specific Gravity | 0.85 |
| Mfr | Sensata-Cynergy3 |
| Material - Housing & Prism | Polypropylene (PP) |
| Package | Bulk |
| Current | 600 mA |
| Base Product Number | TSF78Y100 |