Taiwan Semiconductor Corporation
제품 번호:
TSP15U50S S1G
패키지:
TO-277A (SMPC)
배치:
-
설명:
DIODE SCHOTTKY 50V 15A TO277A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4915
$1.4915
10
$1.2407
$12.407
100
$0.987715
$98.7715
500
$0.835753
$417.8765
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-277A (SMPC) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2 mA @ 50 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-277, 3-PowerDFN |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 560 mV @ 15 A |
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 50 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 15A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | TSP15 |