STMicroelectronics
제품 번호:
TSU104IPT
제조업체:
패키지:
14-TSSOP
배치:
-
설명:
IC CMOS 4 CIRCUIT 14TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.8975
$2.8975
10
$2.603
$26.03
25
$2.4605
$61.5125
100
$2.13237
$213.237
250
$2.022968
$505.742
500
$1.815203
$907.6015
1000
$1.547408
$1547.408
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.003V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 9 kHz |
| Current - Supply | 650nA (x4 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 11 mA |
| Base Product Number | TSU104 |