/ Oscillators / TSVD-HCQ33S-122.880M-TR
minImg
TSVD-HCQ33S-122.880M-TR
Transko Electronics, Inc.
제품 번호:
TSVD-HCQ33S-122.880M-TR
설명:
XTAL OSC XO 122.8800MHZ CMOS SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 30mA
Size / Dimension 0.563" L x 0.343" W (14.30mm x 8.70mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series TSVD
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Transko Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 122.88 MHz