STMicroelectronics
제품 번호:
TSX9291ILT
제조업체:
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8905
$1.8905
10
$1.69765
$16.9765
25
$1.60132
$40.033
100
$1.364295
$136.4295
250
$1.28098
$320.245
500
$1.120867
$560.4335
1000
$0.92872
$928.72
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 27V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 16 MHz |
| Current - Supply | 2.8mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 10 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 4 mV |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 74 mA |
| Base Product Number | TSX9291 |