/ Oscillators / TTEAPLJANF-40.000000
minImg
TTEAPLJANF-40.000000
Taitien
제품 번호:
TTEAPLJANF-40.000000
제조업체:
Taitien
설명:
XTAL OSC VCTCXO 40.0000MHZ CMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 6mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series TT
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 40 MHz