Vishay Sprague
제품 번호:
TVA1442.1-E3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 20UF 200V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.327
$6.327
10
$5.6259
$56.259
50
$4.92309
$246.1545
100
$4.5011
$450.11
500
$3.868134
$1934.067
1000
$3.669375
$3669.375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.438" Dia x 1.250" W (11.12mm x 31.75mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TVA ATOM® |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 20 µF |
| Package | Bulk |