Vishay Sprague
제품 번호:
TVA1508-E3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 20UF 250V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.84
$6.84
10
$6.07905
$60.7905
50
$5.31886
$265.943
100
$4.862955
$486.2955
500
$4.179088
$2089.544
1000
$3.96435
$3964.35
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.438" Dia x 1.500" L (11.12mm x 38.10mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TVA ATOM® |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 20 µF |
| Package | Bulk |