Vishay Sprague
제품 번호:
TVA1620-E3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 100UF 350V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.142
$23.142
10
$21.9222
$219.222
50
$18.87783
$943.8915
100
$17.659835
$1765.9835
500
$15.8859
$7942.95
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 350 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.000" Dia x 2.626" L (25.40mm x 66.70mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TVA ATOM® |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |