TW-06-07-L-D-540-SM-A
Samtec Inc.
제품 번호:
TW-06-07-L-D-540-SM-A
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.211" (5.359mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.751" (19.075mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)
Length - Stack Height 0.540" (13.716mm)