TW-08-03-TM-D-250-SM
Samtec Inc.
제품 번호:
TW-08-03-TM-D-250-SM
Number of Rows 2
Number of Positions 16
Color Black
Length - Post (Mating) 0.217" (5.512mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.467" (11.862mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, TW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)
Length - Stack Height 0.250" (6.350mm)