TW-09-06-S-D-360-SM-A
Samtec Inc.
제품 번호:
TW-09-06-S-D-360-SM-A
Number of Rows 2
Number of Positions 18
Color Black
Length - Post (Mating) 0.245" (6.223mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.605" (15.367mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)
Length - Stack Height 0.360" (9.144mm)