Techflex
제품 번호:
TWN2.25SV100
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SELF WRAP 2.25" X 100' SILVER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$590.52
$590.52
5
$569.43
$2847.15
10
$560.994
$5609.94
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -60°C ~ 255°C |
| Color | Silver |
| Material | Fiberglass, Aluminized, Halogen Free |
| Liquid Protection | Gasoline Resistant |
| Material Flammability Rating | Non Combustible |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split Flexible Tube |
| Series | ThermaShield® Wrap |
| Type | Self Wrap |
| Length | 100' (30.48m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 2.250" (57.15mm) |
| Mfr | Techflex |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | Adhesive Closure Strip, Chemical Resistant, Clean Cut |
| Wall Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | - |
| Package | Spool |
| Width | 7.375" (187.33mm) |
| Base Product Number | TWN2.25 |
| Heat Protection | Heat Resistant |