JAE Electronics
제품 번호:
TX25-100P-6ST-H1E
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG 100POS VERT GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.9735
$2.9735
10
$2.70085
$27.0085
25
$2.55816
$63.954
40
$2.4985
$99.94
80
$2.379512
$190.36096
432
$2.082106
$899.469792
864
$1.844159
$1593.353376
1296
$1.725181
$2235.834576
2592
$1.606203
$4163.278176
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Contact Finish Thickness | 4.00µin (0.100µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.362" (9.20mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | TX25 |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Mfr | JAE Electronics |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Features | Board Lock |
| Mated Stacking Heights | 12mm, 16mm, 18mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | TX25-100 |