Texas Instruments
제품 번호:
UA9637ACPS
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC RECEIVER 0/2 8SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.197
$1.197
10
$1.0697
$10.697
25
$1.01536
$25.384
100
$0.834005
$83.4005
250
$0.77957
$194.8925
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 0/2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Receiver Hysteresis | 70 mV |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Type | Receiver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS423 |
| Base Product Number | UA9637 |