NKK Switches
제품 번호:
UB215SKG03N-3JB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.5405
$8.5405
10
$7.67125
$76.7125
25
$7.31728
$182.932
50
$7.00245
$350.1225
100
$6.727045
$672.7045
250
$6.37298
$1593.245
500
$5.900925
$2950.4625
1000
$5.625548
$5625.548
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Square, Button |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | UB2 |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 28 V |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Mfr | NKK Switches |
| Features | Sealed - Fully |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | UB215SK |
| Color - Actuator/Cap | Clear (White Filter/Diffuser) |