Nichicon
제품 번호:
UBT2W220MHD8TN
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.8595
$2.8595
10
$2.31135
$23.1135
50
$2.01742
$100.871
100
$1.76529
$176.529
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 154 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UBT |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 277.2 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |