Nichicon
제품 번호:
UBT2W330MHD8
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.7715
$3.7715
10
$3.04095
$30.4095
50
$2.61516
$130.758
100
$2.37196
$237.196
500
$1.763751
$881.8755
1000
$1.642113
$1642.113
2500
$1.581294
$3953.235
5000
$1.550884
$7754.42
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 1.319" (33.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 203 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UBT |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 365.4 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Bulk |