Floyd Bell Inc
제품 번호:
UC-09-628-W
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 35.8MM PNL MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.5365
$21.5365
10
$18.316
$183.16
25
$16.9005
$422.5125
50
$14.7535
$737.675
100
$12.236
$1223.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 1.380" (35.05mm) |
| Approval Agency | UL, UR |
| Termination | Wire Leads |
| Current - Supply | 10 ~ 50mA |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.409" Dia (35.80mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 6 ~ 28V |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | Ultra |
| Sound Pressure Level (SPL) | 108dB @ 28V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Floyd Bell Inc |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.1kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | UC-09 |