Essentra Components
제품 번호:
UC-8-RT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
U-CLIP W/ADH BLACK 1 19/32X1/2"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.817
$0.817
10
$0.69445
$6.9445
25
$0.66576
$16.644
50
$0.6517
$32.585
100
$0.62339
$62.339
250
$0.566694
$141.6735
500
$0.510017
$255.0085
1000
$0.45335
$453.35
2500
$0.410846
$1027.115
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | Richco |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, U-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.594" (40.50mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.547" (13.90mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.625" (15.88mm) |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.500" (12.70mm) |
| Base Product Number | UC-8 |